کاسپین شیمی

درباره ما

شرکت کاسپین شیمی پاسارگاد

درباره  ما
در محیط کسب وکار پویا امروز، عملکرد بالای روانکار ها از اجزای مهم بهره وری بوده و به طور قابل ملاحظه ای از نظر ارزش ساخت دارای سهیم و دخیل می باشند.شرکت کاسپین شیمی پاسارگاد ، بیش از دو دهه ، شایسته ترین شرکت تولیدی روان کار بوده است و راه حل های قابل اعتماد و کارآمدی را برای چالش برانگیز ترین مشکلات ارائه داده است. در این صنعت، ما نیازهای مشتریان را بهتر از دیگران درک می کنیم واز اینرو، محصولات ما در بیش از 20 کشور در از کشورهای  خاور میانه، آسیا و آفریقای توزیع می شوند. ما در .شرکت کاسپین شیمی پاسارگاد بر این باوریم تا از بهره وری و استفاده از موثر منابع و کاهش تأثیر محیط به همراه  سازگاری با نوآوری در فن آو. ی محیط زیست الهام  گرفته است.

خدمات و کیفیت برتر
ما با مشتریان خود به شکلی تنگاتنگ در تعاملی مستدام در زمینه پژوهش و توسعه، تست محصول تولید شده در روند  تولید، برنامه و جدول زمانبندی به جهت اطمینان بخشیدن به مشتریان مان در سرتاسر جهان در تماس می باشیم. ما اطمینان می دهیم که مشتریان ما در زمان خود و همان محصول  را بطور کامل و منظم برابر با نیازشان برای تسهیلات تولیدی خود دریافت می کنند. طیف محصولات ما تنها محدود به روانکارها، روغن ها، روغن های موتور، گریس، روغن پایه، روغن روانکار، روغن کمپرسور، روغن هیدرولیک؛ روغن موتور دیزل، روغن ترمز، روغن دنده، خنک کننده رادیاتور، روغن موتور، ضد یخ، تمیز کننده  وغیره نمی باشد.

 

امکانات به شرح ذیل در حد استاندارد جهانی
از منظر کارشناسان و متخصصان صنعت شرکت، ما بطور مستمر زنجیره خلاقیت سازی محصولات خود را از مواد خام و پروسه تولید، لوجستیک عمر مفید کارکرد محصولات  را ارتقا می دهیم.  و در نهایت، مراحل دفع مواد انجام می گیرد. با فن آوری صنعت روبه جلو و توانمندی مان، ما طیفی از محصولات و خدمات خلاقانه را که عملکرد ملموسی و خروجی و سودهی را ارائه می دهد.

تمامي حقوق محفوظ و متعلق به کاسپین شیمی ميباشد. پورتال کتیبه نسخه 3.0.1